Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VEIKKO AALTONA (1910-1990), olja på duk, abstrakt motiv, ca 45x37 cm
Smärre slitage, ej examinerad ur ram
762346
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här