Veikko Aaltona (1910-1990)

Veikko Aaltona (1910-1990)
Veikko Aaltona (1910-1990)
Veikko Aaltona (1910-1990)
Veikko Aaltona (1910-1990)
Veikko Aaltona (1910-1990)
Veikko Aaltona (1910-1990)

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VEIKKO AALTONA (1910-1990), olja på duk, abstrakt motiv, ca 45x37 cm

Smärre slitage, ej examinerad ur ram

762346

2020-04-20