Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1900-tal, Blomsterstilleben, bildmått ca 37x44,5 cm
Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"
Smärre slitage
762350
2020-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här