Kolbox

Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox
Kolbox

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOLBOX, sent 1800-tal, gjutjärn, dekor av akantusblad och lejonmaskaron, mått 32x57x34cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

762354

2020-04-20