Caféstol

Caféstol
Caféstol
Caféstol
Caféstol
Caféstol
Caféstol
Caféstol
Caféstol

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

CAFÉSTOL, omkring 1900-tal, böjträ, mörkbetsad bok, sitthöjd ca 47 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, torrsprickor

762355

2020-04-20