Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
CAFÉSTOL, omkring 1900-tal, böjträ, mörkbetsad bok, sitthöjd ca 47 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, torrsprickor
762355
2020-04-20