Cocktailskedar silver

Cocktailskedar silver
Cocktailskedar silver
Cocktailskedar silver
Cocktailskedar silver
Cocktailskedar silver
Cocktailskedar silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

COCKTAILSKEDAR, 6 st, silver, orientaliska, 1900-tal, vikt 60 g, etui

Bruksslitage.

762361

2020-04-24