Spegel och spegellampetter

Spegel och spegellampetter
Spegel och spegellampetter
Spegel och spegellampetter
Spegel och spegellampetter

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, (3), tenn, 1900-talets första hälft, höjd ca inkl. krön 50 resp. 34 cm

Slitage

762365

2020-04-17