Bordsarmatur Kina

Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSARMATUR, porslin, Kina, 1800-tal, balusterformad, dekor av kartusch med holländare samt pioner i underglasyrblått, botten med Kangxis fyra karaktärers märke, höjd exkl. lampfäste ca 24 cm

Lagningar

762371

2020-04-15