Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, porträtt av kvinna med ros, 1800-tal, olja på duk, osignerad, ca 77x65 cm

Liten dukskada samt krackelyr

762382

2020-04-19