WMF ljusstakar 1 par

WMF ljusstakar 1 par
WMF ljusstakar 1 par
WMF ljusstakar 1 par
WMF ljusstakar 1 par
WMF ljusstakar 1 par
WMF ljusstakar 1 par
WMF ljusstakar 1 par
WMF ljusstakar 1 par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WÜRTEMBERISCHE METALLWARENFABRIK, kandelabrar, 1 par, Tyskland, 1900-talets början, jugend, dekor av stiliserande blommor, stämplade WMF B, höjd ca 30 cm

inskription, en senare ljusmanchett

762387

2020-04-22