Snusdosa björk 1800-tal

Snusdosa björk 1800-tal
Snusdosa björk 1800-tal
Snusdosa björk 1800-tal
Snusdosa björk 1800-tal
Snusdosa björk 1800-tal
Snusdosa björk 1800-tal
Snusdosa björk 1800-tal
Snusdosa björk 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SNUSDOSA, björkfanér, 1800-tal, längd ca 6,5 cm

Skador: fanérskada på lockets insida

762392

2020-04-15