Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SLAGBORD, 1700-tal, betsad ek, höjd ca 80 samt 141x96 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

762402

2020-04-20