Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKKORG, allmoge, tidigt 1900-tal, för 12 flaskor, längd 47 cm, bredd 36 cm, höjd 28 cm.
Bruksslitage, sprickor.
762403
2020-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här