Flaskkorg

Flaskkorg
Flaskkorg
Flaskkorg
Flaskkorg
Flaskkorg
Flaskkorg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKKORG, allmoge, tidigt 1900-tal, för 12 flaskor, längd 47 cm, bredd 36 cm, höjd 28 cm.

Bruksslitage, sprickor.

762403

2020-04-25