Skåp
2020-04-20
762415
| Klubbat belopp | 12 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1800-tal, tvådelat, 2 hyllplan per del samt några hyllor delade vertikalt, ek, delvis svärtad,handtag i järn på sidorna, höjd ca 189 samt 87x41 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, 2 skåpsfötter medföljer lösa