Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, tvådelat, 2 hyllplan per del samt några hyllor delade vertikalt, ek, delvis svärtad,handtag i järn på sidorna, höjd ca 189 samt 87x41 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, 2 skåpsfötter medföljer lösa

762415

2020-04-20