Carl Stefan Bennet oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BENNET, Carl Stefan (1800-1878): Sydtyskt landskap, signerad CS Bennet, olja på pannå, 24x39 cm
Skador: Gulnad fernissa

762417

2020-05-10