RÖKBORD 1930-tal art deco
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKBORD, 1920-30-tal, art deco, bonad björk samt toppskiva med intarsia med motiv av slott, två låsbara skåp, toppskiva med glasskiva, på trissor, höjd 58, 60x60 cm, nyckel finns
Bruksslitage, 1 beslag med skada, mindre fuktskada under glasskivan
762425
2020-04-20