RÖKBORD 1930-tal art deco

RÖKBORD 1930-tal art deco
RÖKBORD 1930-tal art deco
RÖKBORD 1930-tal art deco
RÖKBORD 1930-tal art deco
RÖKBORD 1930-tal art deco
RÖKBORD 1930-tal art deco
RÖKBORD 1930-tal art deco
RÖKBORD 1930-tal art deco

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1920-30-tal, art deco, bonad björk samt toppskiva med intarsia med motiv av slott, två låsbara skåp, toppskiva med glasskiva, på trissor, höjd 58, 60x60 cm, nyckel finns

Bruksslitage, 1 beslag med skada, mindre fuktskada under glasskivan

762425

2020-04-20