Franco Leidi etsning

Franco Leidi etsning
Franco Leidi etsning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FRANCO LEIDI (född 1933-2008): "Interiör", signerad Franco Leidi, kopparstick-fotoetsning, bildmått ca 34x40 cm

Ej examinerad ur ram

762426

2020-04-20