Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TARIK HARDAGA (född 1960): Husfasad med cykel, signerad T. Hardaga, olja på pannå/collage, ca 35x35,5 cm
Slitage på kanterna
762429
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här