Vävnad

Vävnad
Vävnad
Vävnad
Vävnad

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

VÄVNAD, Skåne, 1900-talets första hälft, ca 180x90 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

762443

2020-04-23