Julio Le Park

Julio Le Park
Julio Le Park

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULIO LE PARC (Argentina, född 1928): Grafisk komposition, (Hommage aux Prix Nobel), serigrafi, signerad och numrerad Artist Hc II/XXXIII, bladstorlek ca 75 x 55 cm.

762446

2020-04-25