Angelica Wiik litografier

Angelica Wiik litografier
Angelica Wiik litografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Mina drömmars stad" och "Måne", signerade Angelica Wiik, 23/290 respektive 249/290, färglitografier med glitter, 42x29,5 resp 43x30 cm, oramade

762448

2020-04-19