Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Mina drömmars stad" och "Måne", signerade Angelica Wiik, 23/290 respektive 249/290, färglitografier med glitter, 42x29,5 resp 43x30 cm, oramade
762448
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här