Bergère 1800-talets slut

Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut
Bergère 1800-talets slut

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGERE, Louis XVI-stil, 1800-talets slut, stomme i rödbok, träskuren dekor, förgylld och bemålad, rektangulär rygg, dekor av hörnfleuronger, avsmalnande kannelerade ben, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

762452

2020-05-10