Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
AKSEL KJERSGAARD, 1900-talets mitt, teak, stämpelmärkt "Aksel Kjersgaard, Odder, Made in Denmark, nr 145 k", 104x41 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
762460
2020-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner