Spegel Aksel Kjersgaard

Spegel  Aksel Kjersgaard
Spegel  Aksel Kjersgaard
Spegel  Aksel Kjersgaard
Spegel  Aksel Kjersgaard
Spegel  Aksel Kjersgaard
Spegel  Aksel Kjersgaard

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

AKSEL KJERSGAARD, 1900-talets mitt, teak, stämpelmärkt "Aksel Kjersgaard, Odder, Made in Denmark, nr 145 k", 104x41 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

762460

2020-04-20