Serveringsskåp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSSKÅP, 1920/30-tal, Art deco, skåp med bakomliggande hyllor och lådor, intarsia på dörrarna i form av vinrankor, fanér i bl a jakaranda, nycklar finns, höjd ca 140 samt 101x41 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
762493
2020-04-20