Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1920/30-tal, Art deco, skåp med bakomliggande hyllor och lådor, intarsia på dörrarna i form av vinrankor, fanér i bl a jakaranda, nycklar finns, höjd ca 140 samt 101x41 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

762493

2020-04-20