Göta Fogler oljemålning

Göta Fogler oljemålning
Göta Fogler oljemålning
Göta Fogler oljemålning
Göta Fogler oljemålning
Göta Fogler oljemålning
Göta Fogler oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖTA FOGLER (1919-1992): komposition med träd, signerad G. Fogler, olja på duk, 34x46 cm

762505

2020-04-18