Anna Lisa Thomson fat

Anna Lisa Thomson fat
Anna Lisa Thomson fat
Anna Lisa Thomson fat
Anna Lisa Thomson fat
Anna Lisa Thomson fat
Anna Lisa Thomson fat
Anna Lisa Thomson fat
Anna Lisa Thomson fat
Anna Lisa Thomson fat
Anna Lisa Thomson fat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA LISA THOMSON, fat, delvis glaserat stengods, signerad i godset ALT samt Upsala Ekeby, ca35x24 cm

Smärre slitage

762511

2020-04-18