Anna Lisa Thomson fat
2020-04-18
762511
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANNA LISA THOMSON, fat, delvis glaserat stengods, signerad i godset ALT samt Upsala Ekeby, ca35x24 cm
Smärre slitage