Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
ARTHUR DOOLEY (1929-1994): Skulptur, "Madonna N 6", brons, monterad på stensockel, signerad och daterad A Dooley 1990, höjd med sockel 20 cm
762531
2020-04-19