Bronsskulptur Arthur Dooley

Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

ARTHUR DOOLEY (1929-1994): Skulptur, "Madonna N 6", brons, monterad på stensockel, signerad och daterad A Dooley 1990, höjd med sockel 20 cm

762531

2020-04-19