Bägare silver Johan Boye

Bägare silver Johan Boye
Bägare silver Johan Boye
Bägare silver Johan Boye
Bägare silver Johan Boye
Bägare silver Johan Boye
Bägare silver Johan Boye
Bägare silver Johan Boye
Bägare silver Johan Boye
Bägare silver Johan Boye
Bägare silver Johan Boye

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHAN BOYE, bägare, silver, stämplad Stockholm 1843, slät yta, invändigt förgylld, höjd 9, vikt 107 g

Undersida med monogram och lagning, mindre bucklor

762534

2020-04-19