Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOHAN BOYE, bägare, silver, stämplad Stockholm 1843, slät yta, invändigt förgylld, höjd 9, vikt 107 g
Undersida med monogram och lagning, mindre bucklor
762534
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här