Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE med handtag, 4 st, 1800-talets första hälft, silver, olika mästarstämplar, varav 2 st på kulfötter, delvis graverad dekor, höjd 5-6,5 cm

2 hänklar med lagning, spår av invändig förgyllning, bucklor

762535

2020-04-19