Lars Wilhelm Kylberg akvarell

Lars Wilhelm Kylberg akvarell
Lars Wilhelm Kylberg akvarell
Lars Wilhelm Kylberg akvarell
Lars Wilhelm Kylberg akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS WILHELM KYLBERG (1870-1953): Göteborgs hamninlopp, signerad och daterad L.W Kylberg -41, akvarell, 28x46 cm

762549

2020-04-18