Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLBYRÅ, 1900-talets första hälft, 2-lådig, gustaviansk stil, intarsia, beslag i mässing, röd stenskiva, höjd ca 65, 63x31 cm
Bruksslitage, smärre märkor och repor på stenskiva
762571
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här