Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALONGSBORD, sidobord, 1900-tal, rokokostil, ovalt, svängda ben, skuren dekor, lackerad björk, höjd ca 75, 98x67 cm

Smärre brukslitage

762572

2020-04-20