Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALONGSBORD, sidobord, 1900-tal, rokokostil, ovalt, svängda ben, skuren dekor, lackerad björk, höjd ca 75, 98x67 cm
Smärre brukslitage
762572
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här