Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, betsad björk, invädnigt med hyllplan, patinerade beslag, 2 delat, höjd ca 144, 153x32 cm, nyckel finns

Bruksslitage

762581

2020-04-18