Meissen

Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

MEISSEN, figurin, neoklassicistisk figur, parian, stämplad med korsade klingor i godset samt B89, höjd ca 27 cm

Spricka i sockeln, smärre slitage

762587

2020-04-20