Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
MEISSEN, figurin, neoklassicistisk figur, parian, stämplad med korsade klingor i godset samt B89, höjd ca 27 cm
Spricka i sockeln, smärre slitage
762587
2020-04-20