Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SALONGSBORD, omkring 1900, svarvad tredelad fot, skiva med rotfaner, höjd ca 63, 75x49 cm
Zustandsbeschreibung
Slagen skiva, sprickor, skador
762590
2020-04-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner