Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SALONGSBORD, omkring 1900, svarvad tredelad fot, skiva med rotfaner, höjd ca 63, 75x49 cm

Zustandsbeschreibung

Slagen skiva, sprickor, skador

762590

2020-04-18