Henri Matisse litografi
2020-04-20
762591
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter, "Nu bleu", färglitografi från 1958 ur Verve nr 35-36, monogramsignerad i trycket, bildyta ca 34x20 cm