Skrivbord jugend
2020-04-18
762612
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, jugend, björk, beslag i hamrad koppar, höjd ca 79, 120x70 cm
Fukktskador i fotslut , slitage, sprickor,