Cornelius Brauer

Cornelius Brauer
Cornelius Brauer
Cornelius Brauer
Cornelius Brauer
Cornelius Brauer
Cornelius Brauer

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIUS BRAUER, Motiv med fiske i månsken, 1800-tal, monogramsignerad, olja på duk, ca 33x46 cm

Några färgbortfall, krackelyr

762614

2020-04-20