Royal Copenhagen
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KUNGLIG DANSK, Moccaservis, 15 dlr, "Musselmalet", bestående av: 12 moccakoppar med fat (719), sockerskål med fat (239), gräddkanna (59), skål (485)
2 koppar med sprickor, 1 kopp med krackeleringar samt 1 fat med nagg
762615
2020-04-18