Royal Copenhagen

Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KUNGLIG DANSK, Moccaservis, 15 dlr, "Musselmalet", bestående av: 12 moccakoppar med fat (719), sockerskål med fat (239), gräddkanna (59), skål (485)

2 koppar med sprickor, 1 kopp med krackeleringar samt 1 fat med nagg

762615

2020-04-18