Bordsarmatur

Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1940-tal, mässing och trä, märkt 9503, 1 ljuspunkt, höjd ca 38 cm

Repor, skaft med ytskador

762617

2020-04-18