Bordsarmatur jugend

Bordsarmatur jugend
Bordsarmatur jugend
Bordsarmatur jugend
Bordsarmatur jugend
Bordsarmatur jugend
Bordsarmatur jugend
Bordsarmatur jugend
Bordsarmatur jugend

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, jugend, hamrad vitmetall, höjd ca 48 cm

Skärm med smärre skador och fläckar

762620

2020-04-18