Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, jugend, hamrad vitmetall, höjd ca 48 cm
Skärm med smärre skador och fläckar
762620
2020-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här