Design Hilma Persson Hjelm

Design Hilma Persson Hjelm
Design Hilma Persson Hjelm
Design Hilma Persson Hjelm
Design Hilma Persson Hjelm
Design Hilma Persson Hjelm
Design Hilma Persson Hjelm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILMA PERSSON HJELM, vas, glaserat lergods med hänklar, monogramsignerad och daterad HP 1909, numrerad 826, höjd ca 22,5 cm

Tillverkningsdefekter

762629

2020-04-18