Arvid Knöppel skulptur

Arvid Knöppel skulptur
Arvid Knöppel skulptur
Arvid Knöppel skulptur
Arvid Knöppel skulptur
Arvid Knöppel skulptur
Arvid Knöppel skulptur
Arvid Knöppel skulptur
Arvid Knöppel skulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARVID KNÖPPEL (1892-1970): (2) Lokatt och kalv, signerade Knöppel, patinerad gips, höjd ca 20 resp 35 cm

Skador

762632

2020-04-18