Marina motiv oljemålningar

Marina motiv oljemålningar
Marina motiv oljemålningar
Marina motiv oljemålningar
Marina motiv oljemålningar

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland 17/1800-tal): (2) Marina motiv, olja på duk, vardera ca 30x40 cm

Krackeleringar

762638

2020-04-18