Arvid Knöppel patinerad gips

Arvid Knöppel patinerad gips
Arvid Knöppel patinerad gips
Arvid Knöppel patinerad gips
Arvid Knöppel patinerad gips
Arvid Knöppel patinerad gips
Arvid Knöppel patinerad gips
Arvid Knöppel patinerad gips
Arvid Knöppel patinerad gips

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

ARVID KNÖPPEL (1892-1970), tillskriven: Rådjurshuvud, signerad Knöppel, patinerad gips, total höjd ca 55 cm

Smärre skador

762641

2020-04-18