Bestickdelar i silver

Bestickdelar i silver
Bestickdelar i silver
Bestickdelar i silver
Bestickdelar i silver
Bestickdelar i silver
Bestickdelar i silver

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

SOPPSLEV, MATSKEDAR, 4 st., PASTEJKNIVAR, 2 st., SERVERINGSBESTICK, 3 delar, FRUKTKNIVAR, 2 st., 18-1900-tal, Sverige, Finland, vikt exklusive knivar och soppslev ca 395 g

Brukslitage, enstaka del med gravyr

762642

2020-04-18