Bestickdelar i silver
Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
SOPPSLEV, MATSKEDAR, 4 st., PASTEJKNIVAR, 2 st., SERVERINGSBESTICK, 3 delar, FRUKTKNIVAR, 2 st., 18-1900-tal, Sverige, Finland, vikt exklusive knivar och soppslev ca 395 g
Brukslitage, enstaka del med gravyr
762642
2020-04-18